Autodrom.me

Suzuki Alto IV (HA11) ili Suzuki Alto V (HA12)?

1994–2002 naspram 2002–2008 · Hečbek 5 vrata naspram Hečbek 5 vrata

Ukratko

Suzuki Alto IV (HA11)1994–2002 · 1 motor · GA, GLTehnički podaci →Oglasi →
Suzuki Alto V (HA12)2002–2008 · 1 motor · GA, GLTehnički podaci →1 oglas od 2.000 € →
bolja vrijednost
Suzuki Alto IV (HA11)1994–2002nema oglasa
Suzuki Alto V (HA12)2002–20081 oglas · od 2.000 €
Dimenzije
Dužina3.300 mmDužina3.495 mm
Širina1.400 mmŠirina1.475 mm
Visina1.385 mmVisina1.460 mm
Međuosovinsko rastojanje2.335 mmMeđuosovinsko rastojanje2.360 mm
Klirens160 mmKlirens160 mm
Zapremina prtljažnika150 lZapremina prtljažnika177 l
Masa praznog vozila650 kgMasa praznog vozila790 kg
Zapremina rezervoara35 lZapremina rezervoara35 l
Motori
Godine proizvodnje1994–2002Godine proizvodnje2002–2008
KaroserijaHečbek 5 vrataKaroserijaHečbek 5 vrata
Broj motora1Broj motora1
Snaga39 kW (53 KS)Snaga46 kW (63 KS)
Zapremina (l)1.0Zapremina (l)1.1
GorivoBenzinGorivoBenzin
MjenjačManuelniMjenjačManuelni
PogonPrednjiPogonPrednji
Najmanja potrošnja5.6 l/100 km · 1.0Najmanja potrošnja5.4 l/100 km · 1.1
Najbolje ubrzanje 0–10015.5 s · 1.0Najbolje ubrzanje 0–10013.9 s · 1.1
Maksimalna brzina140 km/hMaksimalna brzina153 km/h
Paketi opremeGA · GA
Stavki u osnovnom paketu10 · GAStavki u osnovnom paketu13 · GA
Stavki u najbogatijem paketu15 · GLStavki u najbogatijem paketu19 · GL
Oprema · Komfor0 · 1
Servo volan—Servo volan✓
Oprema · Enterijer4 · 4
Crni enterijer✓Crni enterijer✓
Štof✓Štof✓
4 sjedišta✓4 sjedišta✓
Preklopiva zadnja sjedišta✓Preklopiva zadnja sjedišta✓
Oprema · Multimedija2 · 2
Audio priprema✓Audio priprema✓
Utičnica 12V✓Utičnica 12V✓
Oprema · Bezbjednost1 · 3
Vazdušni jastuk za vozača—Vazdušni jastuk za vozača✓
Vazdušni jastuk za suvozača—Vazdušni jastuk za suvozača✓
Blokada zadnjih vrata za djecu✓Blokada zadnjih vrata za djecu✓
Oprema · Zaštita od krađe1 · 1
Imobilajzer✓Imobilajzer✓
Oprema · Eksterijer2 · 2
Čelične felne✓Čelične felne✓
Rezervni točak pune veličine✓Rezervni točak pune veličine—
Rezervni točak manjih dimenzija—Rezervni točak manjih dimenzija✓
Ponuda na Autodromu
Oglasa0Oglasa1
Cijena odnije navedenoCijena od2.000 €

Česta pitanja

Koji je veći — Suzuki Alto IV (HA11) ili Suzuki Alto V (HA12)?

Dužina: Suzuki Alto V (HA12) 3.495 mm, Suzuki Alto IV (HA11) 3.300 mm (razlika 195 mm). Međuosovinsko rastojanje: 2.360 naspram 2.335 mm. Prtljažnik: 177 naspram 150 l.

Koji manje troši — Suzuki Alto IV (HA11) ili Suzuki Alto V (HA12)?

Najštedljiviji Suzuki Alto IV (HA11) troši 5.6 l/100 km (1.0), najštedljiviji Suzuki Alto V (HA12) 5.4 l/100 km (1.1).

Koji je jači — Suzuki Alto IV (HA11) ili Suzuki Alto V (HA12)?

Najjači Suzuki Alto IV (HA11) ima 39 kW (53 KS) (1.0), najjači Suzuki Alto V (HA12) 46 kW (63 KS) (1.1).

Druga poređenja