Autodrom.me

Suzuki Alto V (HA12) ili Toyota Aygo AB10?

2002–2008 naspram 2005–2014 · Hečbek 5 vrata naspram Hečbek 5 vrata/Hečbek 3 vrata

Ukratko

Suzuki Alto V (HA12)2002–2008 · 1 motor · GA, GLTehnički podaci →1 oglas od 2.000 € →
Toyota Aygo AB102005–2014 · 5 motora · Aygo, Aygo+, Aygo Sport, Aygo CoolTehnički podaci →Oglasi →
bolja vrijednost
Suzuki Alto V (HA12)2002–20081 oglas · od 2.000 €
Toyota Aygo AB102005–2014nema oglasa
Dimenzije
Dužina3.495 mmDužina3.405 mm
Širina1.475 mmŠirina1.615 mm
Visina1.460 mmVisina1.465 mm
Međuosovinsko rastojanje2.360 mmMeđuosovinsko rastojanje2.340 mm
Klirens160 mmKlirens130 mm–135 mm
Zapremina prtljažnika177 lZapremina prtljažnika139 l
Masa praznog vozila790 kgMasa praznog vozila800 kg–950 kg
Zapremina rezervoara35 lZapremina rezervoara35 l
Motori
Godine proizvodnje2002–2008Godine proizvodnje2005–2014
KaroserijaHečbek 5 vrataKaroserijaHečbek 5 vrata, Hečbek 3 vrata
Broj motora1Broj motora5
Snaga46 kW (63 KS)Snaga40–50 kW (54–68 KS)
Zapremina (l)1.1Zapremina (l)1.0–1.4
GorivoBenzinGorivoBenzin, Dizel
MjenjačManuelniMjenjačManuelni, Automatik
PogonPrednjiPogonPrednji
Najmanja potrošnja5.4 l/100 km · 1.1Najmanja potrošnja4.1 l/100 km · 1.4 D-4D
Najbolje ubrzanje 0–10013.9 s · 1.1Najbolje ubrzanje 0–10014.2 s · 1.0 VVT-i 68
Maksimalna brzina153 km/hMaksimalna brzina157 km/h
Paketi opremeGA · Aygo
Stavki u osnovnom paketu13 · GAStavki u osnovnom paketu11 · Aygo
Stavki u najbogatijem paketu19 · GLStavki u najbogatijem paketu26 · Aygo Black
Oprema · Komfor1 · 1
Servo volan✓Servo volan✓
Oprema · Enterijer4 · 3
Crni enterijer✓Crni enterijer—
Štof✓Štof✓
4 sjedišta✓4 sjedišta✓
Preklopiva zadnja sjedišta✓Preklopiva zadnja sjedišta✓
Oprema · Multimedija2 · 1
Audio priprema✓Audio priprema—
Utičnica 12V✓Utičnica 12V✓
Oprema · Bezbjednost3 · 4
Vazdušni jastuk za vozača✓Vazdušni jastuk za vozača✓
Vazdušni jastuk za suvozača✓Vazdušni jastuk za suvozača✓
Asistent za kočenje (BAS)—Asistent za kočenje (BAS)✓
ABS—ABS✓
Blokada zadnjih vrata za djecu✓Blokada zadnjih vrata za djecu—
Oprema · Zaštita od krađe1 · 1
Imobilajzer✓Imobilajzer✓
Oprema · Eksterijer2 · 1
Čelične felne✓Čelične felne✓
Rezervni točak manjih dimenzija✓Rezervni točak manjih dimenzija—
Ponuda na Autodromu
Oglasa1Oglasa0
Cijena od2.000 €Cijena odnije navedeno

Česta pitanja

Koji je veći — Suzuki Alto V (HA12) ili Toyota Aygo AB10?

Dužina: Suzuki Alto V (HA12) 3.495 mm, Toyota Aygo AB10 3.405 mm (razlika 90 mm). Međuosovinsko rastojanje: 2.360 naspram 2.340 mm. Prtljažnik: 177 naspram 139 l.

Koji manje troši — Suzuki Alto V (HA12) ili Toyota Aygo AB10?

Najštedljiviji Suzuki Alto V (HA12) troši 5.4 l/100 km (1.1), najštedljiviji Toyota Aygo AB10 4.1 l/100 km (1.4 D-4D).

Koji je jači — Suzuki Alto V (HA12) ili Toyota Aygo AB10?

Najjači Suzuki Alto V (HA12) ima 46 kW (63 KS) (1.1), najjači Toyota Aygo AB10 50 kW (68 KS) (1.0 VVT-i 68).

Druga poređenja