Autodrom.me

Renault Captur Kaptur (HA) ili Renault Captur I?

2016–2022 naspram 2013–2019 · Džip 5 vrata naspram Džip 5 vrata

Ukratko

Renault Captur Kaptur (HA)2016–2022 · 5 motora · Life, Drive, Style, PlayTehnički podaci →Oglasi →
Renault Captur I2013–2019 · 9 motora · Life, Zen, Intens, ExpressionTehnički podaci →1 oglas od 4.700 € →
bolja vrijednost
Renault Captur Kaptur (HA)2016–2022nema oglasa
Renault Captur I2013–20191 oglas · od 4.700 €
Dimenzije
Dužina4.333 mmDužina4.122 mm
Širina1.813 mmŠirina1.778 mm
Visina1.613 mmVisina1.566 mm
Međuosovinsko rastojanje2.673 mmMeđuosovinsko rastojanje2.606 mm
Klirens204 mmKlirens170 mm
Zapremina prtljažnika387 lZapremina prtljažnika377 l
Masa praznog vozila1.290 kg–1.443 kgMasa praznog vozila1.180 kg–1.290 kg
Zapremina rezervoara50 lZapremina rezervoara45 l
Motori
Godine proizvodnje2016–2022Godine proizvodnje2013–2019
KaroserijaDžip 5 vrataKaroserijaDžip 5 vrata
Broj motora5Broj motora9
Snaga84–110 kW (114–150 KS)Snaga66–110 kW (90–150 KS)
Zapremina (l)1.3–2.0Zapremina (l)0.9–1.5
GorivoBenzinGorivoBenzin, Dizel
MjenjačManuelni, AutomatikMjenjačManuelni, Automatik
PogonPrednji, 4x4PogonPrednji
Najmanja potrošnja7 l/100 km · 1.6 16V 114 CVTNajmanja potrošnja3.7 l/100 km · 1.5 dCi 90
Najbolje ubrzanje 0–1009.7 s · 1.3 TCe 150 CVTNajbolje ubrzanje 0–1008.6 s · 1.3 TCe 150
Maksimalna brzina192 km/hMaksimalna brzina210 km/h
Paketi opremeLife · Life
Stavki u osnovnom paketu25 · LifeStavki u osnovnom paketu28 · Life
Stavki u najbogatijem paketu26 · DriveStavki u najbogatijem paketu44 · Intens
Oprema · Komfor5 · 6
Klima uređaj✓Klima uređaj—
Tempomat—Tempomat✓
Podešavanje volana po visini✓Podešavanje volana po visini✓
Podešavanje volana po dubini—Podešavanje volana po dubini✓
Električni podizači prednjih stakala✓Električni podizači prednjih stakala✓
Servo volan✓Servo volan✓
Pristup bez ključa✓Pristup bez ključa—
Električno podesivi retrovizori—Električno podesivi retrovizori✓
Oprema · Enterijer5 · 4
Crni enterijer✓Crni enterijer—
Štof✓Štof✓
Podešavanje vozačevog sjedišta po visini✓Podešavanje vozačevog sjedišta po visini—
5 sjedišta—5 sjedišta✓
Preklopiva zadnja sjedišta✓Preklopiva zadnja sjedišta✓
Roletna prtljažnika✓Roletna prtljažnika✓
Oprema · Multimedija3 · 3
Audio sistem✓Audio sistem—
Bluetooth✓Bluetooth✓
USB priključak—USB priključak✓
Utičnica 12V✓Utičnica 12V✓
Oprema · Preglednost2 · 1
Halogeni farovi✓Halogeni farovi—
Dnevna svjetla (DRL)✓Dnevna svjetla (DRL)✓
Oprema · Bezbjednost5 · 11
Vazdušni jastuk za vozača✓Vazdušni jastuk za vozača✓
Vazdušni jastuk za suvozača✓Vazdušni jastuk za suvozača✓
Bočni vazdušni jastuci naprijed—Bočni vazdušni jastuci naprijed✓
Vazdušne zavjese—Vazdušne zavjese✓
Isofix na zadnjim sjedištima✓Isofix na zadnjim sjedištima✓
Asistent za kočenje (BAS)—Asistent za kočenje (BAS)✓
Asistent za polazak uzbrdo—Asistent za polazak uzbrdo✓
ABS✓ABS✓
ESP (kontrola stabilnosti)✓ESP (kontrola stabilnosti)✓
Kontrola pritiska u gumama—Kontrola pritiska u gumama✓
Blokada zadnjih vrata za djecu—Blokada zadnjih vrata za djecu✓
Oprema · Zaštita od krađe2 · 2
Centralno zaključavanje✓Centralno zaključavanje✓
Imobilajzer✓Imobilajzer✓
Oprema · Eksterijer3 · 1
Čelične felne—Čelične felne✓
Aluminijumske felne✓Aluminijumske felne—
Felne R16✓Felne R16—
Rezervni točak pune veličine✓Rezervni točak pune veličine—
Ponuda na Autodromu
Oglasa0Oglasa1
Cijena odnije navedenoCijena od4.700 €

Česta pitanja

Koji je veći — Renault Captur Kaptur (HA) ili Renault Captur I?

Dužina: Renault Captur Kaptur (HA) 4.333 mm, Renault Captur I 4.122 mm (razlika 211 mm). Međuosovinsko rastojanje: 2.673 naspram 2.606 mm. Prtljažnik: 387 naspram 377 l.

Koji manje troši — Renault Captur Kaptur (HA) ili Renault Captur I?

Najštedljiviji Renault Captur Kaptur (HA) troši 7 l/100 km (1.6 16V 114 CVT), najštedljiviji Renault Captur I 3.7 l/100 km (1.5 dCi 90).

Koji je jači — Renault Captur Kaptur (HA) ili Renault Captur I?

Najjači Renault Captur Kaptur (HA) ima 110 kW (150 KS) (1.3 TCe 150 CVT), najjači Renault Captur I 110 kW (150 KS) (1.3 TCe 150).

Druga poređenja