Autodrom.me

Suzuki Wagon R+ (EM) ili Suzuki Wagon R+ (MM)?

1997–2000 naspram 2000–2008 · Monovolumen naspram Monovolumen

Ukratko

Suzuki Wagon R+ (EM)1997–2000 · 2 motora · GA, GLTehnički podaci →Oglasi →
Suzuki Wagon R+ (MM)2000–2008 · 3 motora · GA, GL, GLXTehnički podaci →Oglasi →
bolja vrijednost
Suzuki Wagon R+ (EM)1997–2000nema oglasa
Suzuki Wagon R+ (MM)2000–2008nema oglasa
Dimenzije
Dužina3.410 mmDužina3.540 mm
Širina1.575 mmŠirina1.620 mm
Visina1.670 mmVisina1.695 mm
Međuosovinsko rastojanje2.335 mmMeđuosovinsko rastojanje2.360 mm
Klirens155 mmKlirens155 mm
Zapremina prtljažnika190 lZapremina prtljažnika187 l
Masa praznog vozila850 kg–870 kgMasa praznog vozila900 kg–1.010 kg
Zapremina rezervoara40 lZapremina rezervoara41 l
Motori
Godine proizvodnje1997–2000Godine proizvodnje2000–2008
KaroserijaMonovolumenKaroserijaMonovolumen
Broj motora2Broj motora3
Snaga48–51 kW (65–69 KS)Snaga48–56 kW (65–76 KS)
Zapremina (l)1.0–1.2Zapremina (l)1.0–1.3
GorivoBenzinGorivoBenzin, Dizel
MjenjačManuelniMjenjačManuelni
PogonPrednjiPogonPrednji
Najmanja potrošnja6 l/100 km · 1.0Najmanja potrošnja4.9 l/100 km · 1.3 DDiS
Najbolje ubrzanje 0–10013.8 s · 1.2Najbolje ubrzanje 0–10013.5 s · 1.3
Maksimalna brzina150 km/hMaksimalna brzina160 km/h
Paketi opremeGA · GA
Stavki u osnovnom paketu14 · GAStavki u osnovnom paketu15 · GA
Stavki u najbogatijem paketu19 · GLStavki u najbogatijem paketu26 · GLX
Oprema · Komfor1 · 1
Servo volan✓Servo volan✓
Oprema · Enterijer5 · 5
Crni enterijer✓Crni enterijer✓
Štof✓Štof✓
5 sjedišta✓5 sjedišta✓
Preklopiva zadnja sjedišta✓Preklopiva zadnja sjedišta✓
Roletna prtljažnika✓Roletna prtljažnika✓
Oprema · Multimedija2 · 2
Audio priprema✓Audio priprema✓
Utičnica 12V✓Utičnica 12V✓
Oprema · Bezbjednost3 · 4
Vazdušni jastuk za vozača✓Vazdušni jastuk za vozača✓
Vazdušni jastuk za suvozača✓Vazdušni jastuk za suvozača✓
ABS—ABS✓
Blokada zadnjih vrata za djecu✓Blokada zadnjih vrata za djecu✓
Oprema · Zaštita od krađe1 · 1
Imobilajzer✓Imobilajzer✓
Oprema · Eksterijer2 · 2
Čelične felne✓Čelične felne✓
Rezervni točak pune veličine✓Rezervni točak pune veličine—
Rezervni točak manjih dimenzija—Rezervni točak manjih dimenzija✓
Ponuda na Autodromu
Oglasa0Oglasa0

Česta pitanja

Koji je veći — Suzuki Wagon R+ (EM) ili Suzuki Wagon R+ (MM)?

Dužina: Suzuki Wagon R+ (MM) 3.540 mm, Suzuki Wagon R+ (EM) 3.410 mm (razlika 130 mm). Međuosovinsko rastojanje: 2.360 naspram 2.335 mm. Prtljažnik: 187 naspram 190 l.

Koji manje troši — Suzuki Wagon R+ (EM) ili Suzuki Wagon R+ (MM)?

Najštedljiviji Suzuki Wagon R+ (EM) troši 6 l/100 km (1.0), najštedljiviji Suzuki Wagon R+ (MM) 4.9 l/100 km (1.3 DDiS).

Koji je jači — Suzuki Wagon R+ (EM) ili Suzuki Wagon R+ (MM)?

Najjači Suzuki Wagon R+ (EM) ima 51 kW (69 KS) (1.2), najjači Suzuki Wagon R+ (MM) 56 kW (76 KS) (1.3).

Druga poređenja