Autodrom.me

Renault Captur Kaptur (HA) ili Renault Captur II?

2016–2022 naspram 2019–danas · Džip 5 vrata naspram Džip 5 vrata

Ukratko

Renault Captur Kaptur (HA)2016–2022 · 5 motora · Life, Drive, Style, PlayTehnički podaci →Oglasi →
Renault Captur II2019–danas · 13 motora · Life, Zen, Intens, R.S. LineTehnički podaci →1 oglas od 7.300 € →
bolja vrijednost
Renault Captur Kaptur (HA)2016–2022nema oglasa
Renault Captur II2019–danas1 oglas · od 7.300 €
Dimenzije
Dužina4.333 mmDužina4.227 mm–4.239 mm
Širina1.813 mmŠirina1.797 mm
Visina1.613 mmVisina1.576 mm–1.585 mm
Međuosovinsko rastojanje2.673 mmMeđuosovinsko rastojanje2.639 mm
Klirens204 mmKlirens171 mm–174 mm
Zapremina prtljažnika387 lZapremina prtljažnika265 l–536 l
Masa praznog vozila1.290 kg–1.443 kgMasa praznog vozila1.204 kg–1.564 kg
Zapremina rezervoara50 lZapremina rezervoara39 l–48 l
Motori
Godine proizvodnje2016–2022Godine proizvodnje2019–danas
KaroserijaDžip 5 vrataKaroserijaDžip 5 vrata
Broj motora5Broj motora13
Snaga84–110 kW (114–150 KS)Snaga67–117 kW (91–159 KS)
Zapremina (l)1.3–2.0Zapremina (l)1.0–1.8
GorivoBenzinGorivoBenzin, Dizel, Plug-in hibrid, Hibrid
MjenjačManuelni, AutomatikMjenjačManuelni, Automatik
PogonPrednji, 4x4PogonPrednji
Najmanja potrošnja7 l/100 km · 1.6 16V 114 CVTNajmanja potrošnja1.5 l/100 km · E-Tech Plug-in 160
Najbolje ubrzanje 0–1009.7 s · 1.3 TCe 150 CVTNajbolje ubrzanje 0–1008.4 s · 1.8 E-Tech Hybrid 160
Maksimalna brzina192 km/hMaksimalna brzina205 km/h
Paketi opremeLife · Life
Stavki u osnovnom paketu25 · LifeStavki u osnovnom paketu32 · Life
Stavki u najbogatijem paketu26 · DriveStavki u najbogatijem paketu47 · Intens
Oprema · Komfor5 · 7
Klima uređaj✓Klima uređaj—
Tempomat—Tempomat✓
Podešavanje volana po visini✓Podešavanje volana po visini✓
Podešavanje volana po dubini—Podešavanje volana po dubini✓
Električni podizači prednjih stakala✓Električni podizači prednjih stakala✓
Servo volan✓Servo volan✓
Pristup bez ključa✓Pristup bez ključa—
Start-stop sistem—Start-stop sistem✓
Električno podesivi retrovizori—Električno podesivi retrovizori✓
Oprema · Enterijer5 · 4
Crni enterijer✓Crni enterijer—
Štof✓Štof✓
Podešavanje vozačevog sjedišta po visini✓Podešavanje vozačevog sjedišta po visini—
5 sjedišta—5 sjedišta✓
Preklopiva zadnja sjedišta✓Preklopiva zadnja sjedišta✓
Roletna prtljažnika✓Roletna prtljažnika✓
Oprema · Multimedija3 · 3
Audio sistem✓Audio sistem—
Bluetooth✓Bluetooth✓
USB priključak—USB priključak✓
Utičnica 12V✓Utičnica 12V✓
Oprema · Preglednost2 · 2
Halogeni farovi✓Halogeni farovi—
LED farovi—LED farovi✓
Dnevna svjetla (DRL)✓Dnevna svjetla (DRL)✓
Oprema · Bezbjednost5 · 13
Vazdušni jastuk za vozača✓Vazdušni jastuk za vozača✓
Vazdušni jastuk za suvozača✓Vazdušni jastuk za suvozača✓
Bočni vazdušni jastuci naprijed—Bočni vazdušni jastuci naprijed✓
Vazdušne zavjese—Vazdušne zavjese✓
Isofix na zadnjim sjedištima✓Isofix na zadnjim sjedištima✓
Autonomno kočenje u nuždi—Autonomno kočenje u nuždi✓
Asistent za držanje trake—Asistent za držanje trake✓
Prepoznavanje saobraćajnih znakova—Prepoznavanje saobraćajnih znakova✓
Asistent za kočenje (BAS)—Asistent za kočenje (BAS)✓
Asistent za polazak uzbrdo—Asistent za polazak uzbrdo✓
ABS✓ABS✓
ESP (kontrola stabilnosti)✓ESP (kontrola stabilnosti)✓
Kontrola pritiska u gumama—Kontrola pritiska u gumama✓
Oprema · Zaštita od krađe2 · 2
Centralno zaključavanje✓Centralno zaključavanje✓
Imobilajzer✓Imobilajzer✓
Oprema · Eksterijer3 · 1
Čelične felne—Čelične felne✓
Aluminijumske felne✓Aluminijumske felne—
Felne R16✓Felne R16—
Rezervni točak pune veličine✓Rezervni točak pune veličine—
Ponuda na Autodromu
Oglasa0Oglasa1
Cijena odnije navedenoCijena od7.300 €

Česta pitanja

Koji je veći — Renault Captur Kaptur (HA) ili Renault Captur II?

Dužina: Renault Captur Kaptur (HA) 4.333 mm, Renault Captur II 4.239 mm (razlika 94 mm). Međuosovinsko rastojanje: 2.673 naspram 2.639 mm. Prtljažnik: 387 naspram 536 l.

Koji manje troši — Renault Captur Kaptur (HA) ili Renault Captur II?

Najštedljiviji Renault Captur Kaptur (HA) troši 7 l/100 km (1.6 16V 114 CVT), najštedljiviji Renault Captur II 1.5 l/100 km (E-Tech Plug-in 160).

Koji je jači — Renault Captur Kaptur (HA) ili Renault Captur II?

Najjači Renault Captur Kaptur (HA) ima 110 kW (150 KS) (1.3 TCe 150 CVT), najjači Renault Captur II 117 kW (159 KS) (E-Tech Plug-in 160).

Druga poređenja